Kako su navele komšije preminulog muškarca, za kog navode da je policajac u penziji, on je pronađen prije nekoliko dana bez znakova života.
Kako su ispričali, komšije su primjetile da ga duže vrijeme nema, što im je bio signal da nešto nije u redu.
– Žao nam je našeg komšije. Odavno živi sam u porodičnoj kući, otkako se razišao od supruge. Zabrinutost za njega pokazale su komšije koje ga nisu vidjele danima – kaže jedna od žiteljki ulice na Petlovom brdu i dodaje:
– Komšija, koji ima prodavnicu bio je zabrinut za njega, kao i mi ostali u ulici, ali je on otišao korak dalje i odlučio da ga posjeti i vidi zašto ga nema u naselju. Nažalost, u kući nikoga nije našao, iako je zvao i dozivao nesrećnog čovjeka, odgovora nije bilo. Zatim je zabrinuto pozvao policiju i prijavio da komšiju nije vidio već mjesec dana.
Prema riječima sagovornika, ubrzo su saznali šta se desilo.
– Policija je došla na adresu i zatekli su tijelo u fazi raspadanja, pravi horor. Sumnja se da je prije mjesec dana preminuo… Tijelo je poslato na obdukciju koja će utvrditi kako i kada je tačno nastupila smrt muškarca. Mada, komšija je bio bolestan, živio je sam, tako da je najvjerovatnije preminuo i eto, toliko dugo ga niko nije ni tražio ni zvao… – navode komšije, piše Kurir.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.