Hronika

Automobil izgubio kontrolu: Saobraćajka na autoputu Doboj-Banjaluka

Danas oko 15 časova na autoputu Doboj-Banjaluka, dogodila se saobraćajna nesreća.

policija rs ilustracija
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Kako javljaju očevidci, saobraćajna nesreća se dogodila na mahovljanskoj petlji, kod izlaza prema Banjaluci iz pravca Prnjavora.

Vozilo je izgubilo kontrolu i udarilo u odbojnu ogradu. Nema povrijeđenih na licu mjesta, čeka se policija, prenosi ATV.

Uskoro opširnije…