Hronika

Saobraćajka u Banjaluci: Muškarac razgovarao na telefon, PA POKOSIO DJEVOJKU na pješačkom, ostala nepomično da leži

U nesreći u Banjaluci povrijeđena je žena koju je na pješačkom udario automobil u Gundulićevoj ulici.

Saobraćajka u Banjaluci: Muškarac razgovarao na telefon, PA POKOSIO DJEVOJKU na pješačkom, ostala nepomično da leži
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Povrijeđena žena je ostala nepomično da leži nakon nesreće sve do dolaska vozila Hitne pomoći.

Kako kažu očevici za ATV, djevojka je prelazila na pješačkom prelazu, a vozač Mercedesa koji ju je udario je razgovarao na telefon u trenutku nesreće.

Za sada nije poznat stepen povreda nesrećne djevojke.