Sudbine

Izgubila je posao tokom pandemije i odlučila se na ovaj korak "Moj najveći problem je da li hoću čaj ili da se sunčam!" (VIDEO)

Kristin Kestelo izgubila je svoj posao tokom pandemije virusa korona, a s obzirom na to da je njen suprug glavni inženjer na kruzeru, odlučila je da mu pravi društvo.

Izgubila je posao tokom pandemije i odlučila se na ovaj korak "Moj najveći problem je da li hoću čaj ili da se sunčam!" (VIDEO)
FOTO: TIKTOK, DUTCHWORLD_AMERICANGIRL / SCREENSHOT

Kristin na svojim društvenim mrežama često objavljuje snimke na kojima pokazuje kako izgleda živjeti besplatno na kruzeru i bez sumnje, mnogi joj zavide.

– Živim pola godine na kruzeru. Neki bi rekli da svaki dan živim kao da sam na odmoru i to je istina. Svaki dan sam u novom mjestu, a moje najveće odluke tokom dana su da li želim da idem na čaj, ležim na suncu ili kuvam vino – rekla je Kristin i dodala:

– Ja sam bivša direktorka krstarenja i putovanja, a moj suprug je glavni inženjer na kruzeru. Jedrila sam skoro 12 godina, a on to radi već 30. Kada se pojavila pandemija 2020. godine, izgubila sam posao. Sada plovim sa svojim mužem kao ‘supruga na brodu’. Kad ne živimo na kruzeru, boravimo u svom domu. Ne mogu svi članovi posade dovesti svoje partnere kako bi plovili besplatno. To je privilegija rezervisana za više oficire – istakla je Kristin.

@dutchworld_americangirl

Do I own a car 🚗 @dutchworld_americangirl @dutchworld_americangirl

♬ original sound – Christine Kesteloo

Iako se trudi da sobu u kojoj je sa suprugom održava uredno, Kristin otkriva da imaju svoju nadzornik sobaricu, a ova usuluga rezervisana je za članove osoblja višeg ranga na kruzeru. Upravo zbog toga, par ima besplatno usisavanje, brisanje prašine, mijenjanje posteljine, ribanje kupatila, dok se odeća odnosi na pranje.

– Jednostavno stavim prljavu odeću u vrećicu i napišem šta je unutra na papiriću – objasnila je.

Pročitajte još

Iako je hrana besplatna, kao i njen veliki izbor, na brodu postoje restorani u kojima Kristin i njen suprug moraju da plate ako žele da večeraju.

Obroci u takvim restoranima koštaju oko 20 do 50 dolara po osobi, a obično ostavljaju oko 5 do 10 dolara za bakšiš.

Kako sve to bez interneta? Nikako. Jedino što Kristin plaća, jeste neograničen pristup internetu, po ceni od 20 dolara.

– Uživamo u životu na moru i ne bismo hteli išta drugačije – rekla je Kristin.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu