Hronika

LAŽNO PRIJAVIO KRAĐU Iznajmio "mercedes" iz renta kar agencije pa ga PRODAO u Srbiji

Protiv V.Ž. biće podnesen izvještaj tužilaštvu zbog toga što je prodao automobil „mercedes“ vlastništvo renta kar agencije, a zatim policiji u Janji lažno prijavio njegovu krađu, rečeno je u policiji.

LAŽNO PRIJAVIO KRAĐU Iznajmio "mercedes" iz renta kar agencije pa ga PRODAO u Srbiji
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RAS SRBIJA

U Policijskoj upravi Bijeljina za Srpskainfo su rekli da je polciji on prvo prijavio da su nepoznate osobe u mjestu Glavičice grad Bijeljina ukrale automobil “mercedes”.

Po izjavi prijavitelja automobil je njemu nepoznatih registarskih oznaka, njemačkih nacionalnih oznaka, a vlasništvo je renta kar iznajmljeno u Njemačkoj.

Po prijavi su postupali policijski službenici Policijske stanice Janja. Operativni radom na terenu, policijski službenici došli su do saznanja da se radi o Lažnom prijavljivanju krivičnog djela, te da je vozilo prodato na području Republike Srbije – rekla je portparol PU Bijeljina Aleksandra Marić.

O svemu je obavješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu