Hronika

(FOTO) "Zauvijek će ostati dio našeg kolektiva, naših uspomena" MUP RS se POTRESNIM RIJEČIMA oprostio od kolege koji je NASTRADAO u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kod Modriče

U stravičnoj saobraćajnoj nesreći kod Modriče poginuo je pripadnik Policijske uprave Bijeljina, dugogodišnji radnik, Milorad Todorović (63).

milorad todorović
FOTO: USTUPLJENA FOTOGRAFIJA

U nesreći je povrijeđen predsjednik Sindikata radnika MUP RS, Nebojša Prodanović, koji je sa povredama prevezen u bolnicu “Sveti apostol Luka” u Doboju. Njegovo zdravstveno stanje je stabilno.

MUP RS potresnim riječima oprostio se od tragično nastradalog kolege.

-Danas smo u saobraćajnoj nesreći kod Modriče tragično izgubili našeg kolegu, pripadnika Policijske uprave Bijeljina Milorada Todorovića. Teško je naći riječi kojima bismo izrazili tugu zbog što se danas na ovaj način opraštamo od njega, umjesto da ga nakon skoro tri decenije rada u MUP-u ispraćamo u zasluženu penziju – kažu iz MUP RS.

Kako navode u svojoj objavi, Milorad je bio učesnik rata od prvog dana, borac Vojske Republike Srpske prve kategorije. Bio je radnik, profesionalac, kolega i prijatelj.

FOTO: USTUPLJENA FOTOGRAFIJA
FOTO: USTUPLJENA FOTOGRAFIJA

-Njegova vedrina, profesionalnost i nesebična spremnost da pomogne drugima ostavili su neizbrisiv trag u svima nama. Zauvijek će ostati dio našeg kolektiva, naših uspomena… U ovim teškim trenucima, naše misli i iskreno saučešće upućujemo porodici – supruzi, sinu, kćerkama i unucima kojima se ponosio, rodbini i svim bližnjima. Počivaj u miru! Neka ti je vječna slava i hvala – navodi se u potresnoj poruci MUP RS.

Pročitajte još

FOTO: USTUPLJENA FOTOGRAFIJA
FOTO: USTUPLJENA FOTOGRAFIJA

Podsjećamo, stravična saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 09.30 na magistralnom putu M1-105.

Kako je saopšteno iz PU Doboj, u nesreći je učestvovao kamion “mercedes”, kojim je upravljao D.R. iz Dervente, “pežo” kojim je upravljao S.D. iz Dervente i službeno vozilo MUP RS “škoda”, kojim je upravljao povrijeđeni policijski službenik N.P, a sa kojim se u vozilu na mjestu suvozača nalazio nastradali policajac.

Uviđaj vrše policijski službenici PS Modriča, a istim rukovodi dežurni tužilac OJT Doboj.

Todorović je bio dugogodišnji radnik MUP RS, a 30 godina radio je kao vozač načelnika PU Bijeljina.