Hronika

"Nadam se da dušmani koji su mu ovo uradili neće moći da spavaju" Potresne scene sa mjesta ubistva, drug žrtve otkrio da su prije 2 sata bili zajedno

Nepoznati muškarac ubijen je večeras u Ulici Gavrila Principa na Savskom vijencu.

"Nadam se da dušmani koji su mu ovo uradili neće moći da spavaju" Potresne scene sa mjesta ubistva, drug žrtve otkrio da su prije 2 sata bili zajedno
FOTO: FOTO: TAMARA ILIĆ / RINGIER

Kako javlja reporter “Blica” sa mjesta zločina, svjedoci kažu da je ispaljeno šest hitaca.

– Nadam se da ga je Bog prihvatio u svoje naručje, a da dušmani, koji su ovo uradili, neće moći da spavaju – kažu za “Blic” na mjestu zločina.

Drug ubijenog muškarca rekao je da je pre samo dva sata bio s njim.

Podsetimo, muškarac navodno je ubijen dok je bio u automobilu “lendrover”, nakon čega je skrenuo u desnu traku i sudario se s autobusom.

Kako javlja reporter “Blica”, pucnjava se dogodila nedaleko od vrtića, a na automobilu su vidljivi tragovi od metaka, koji su, navodno, ispaljeni iz pištolja.

Prve fotografije s mesta zločina pogledajte u našem odvojenom tekstu.

Vozač automobila pogođen je sa dva metka, oglasio se MUP.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu