Anastasija se oglasila na Instagramu, te navela da ona i njena drugarica moraju da čekaju 10 sati do sljedećeg leta.
– Propušten let zbog spleta nesrećnih okolnosti. Čekanje 10 sati do sljedećeg. Ovaj retro Merkur me sabija – napisala je mlada pjevačica i dodala:

– Nema šta nas nije zadesilo danas, ali ključ je u tome da ostanete pozitivni čak i kada vam dođe da bljujete vatru na sve živo!
Ona je zatim objasnila i da im je prtljag bio teži od dozvoljene težine, te da su morale da izvade pojedine stvari iz kofera i da ih nose u rukama.
– Da, ovo smo mi ispred Burdž Kalife maloprije, dok u rukama nosimo stvari iz kofera koje smo morale da izvadimo. Platile nove karte, ličimo na čergare, spavale dva sata i od pet jutros smo na nogama – podijelila je Anastasija svoje muke, prenosi Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu