Svijet

Od ranije poznat policiji: Nastavnik u pijanom stanju razbijao sve po školi, roditelji ostali u šoku

U naselju Budainka kod Slavonskog Broda jutros je uhapšen nastavnik koji je navodno u alkoholisanom stanju razbijao inventar osnovne škole.

prazna učionica đaci škola
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Informaciju su prenijeli uznemireni roditelji, nakon čega je na mjesto događaja stigla policija koja je uhapsila nastavnika. Popodne je Policijska uprava brodsko-posavska u saopštenju za SB Online kratko potvrdila incident.

Pročitajte još

Policijska uprava brodsko-posavska je danas, 6. juna 2025. godine oko 9.15 časova primila dojavu da u jednoj osnovnoj školi na području Slavonskog Broda zaposleni oštećuje inventar. Postupajući po prijavi, policijski službenici su hitno izašli na lice mjesta i utvrdili da je zaposleni u školi svojim ponašanjem prekršio zakon, te je isti uhapšen – navodi se u saopštenju.

Isti izvor nezvanično saznaje da je nastavnik od ranije poznat policiji i pravosudnim organima po sličnim i težim krivičnim delima, što će mu biti otežavajuća okolnost u daljem postupku.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu