Politika

Detalji pucnjave na administrativnoj liniji: Albanci ispalili 15 hitaca na pripadnike Vojske Srbije, pa pobjegli u pravcu KiM

Grupa Albanaca danas je pucala na pripadnike Vojske Srbije u blizini administrativne linije, a kako Blic saznaje ispaljeno je 15 hitaca, nakon čega je grupa pobjegla u pravcu AP KiM.

Vojska Srbije
FOTO: ĐORĐE KOJADINOVIĆ/RINGIER

U rejonu baze Vojske Srbije “Debela glava”, u ataru sela Zarbince, opština Bujanovac, maskirana grupa Albanaca napala je pripadnike Vojske Srbije danas oko 15:00 časova, prenosi Blic.

Pročitajte još

Naoružana grupa Albanaca u podnožju brda Šop ispalila je 15 hitaca u pravcu pripadnika Vojske Srbije i tom prilikom je pogođen pas koji se nalazio u neposrednoj blizini patrole.

Naoružana grupa sa šest džipova pobjegla je pravcu Autonomne pokrajine Kosovo i Metohija.