Danas oko 15:00 časova u rejonu baze Vojske Srbije “Debela glava”, maskirana grupa Albanaca napala je pripadnike Vojske Srbije.
Naoružana grupa Albanaca u podnožju brda Šop ispalila je 15 hitaca u pravcu pripadnika Vojske Srbije i tom prilikom je pogođen pas koji se nalazio u neposrednoj blizini patrole, prenosi Blic.
Naoružana grupa sa šest džipova pobjegla je pravcu Autonomne pokrajine Kosovo i Metohija. Niko od pripadnika VS u ovom napadu nije povrijeđen.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.