Politika

Nedaleko od administrativne linije: Grupa Albanaca pucala na Vojsku Srbije

Grupa Albanaca pucala na pripadnike Vojske Srbije danas u blizini administrativne linije, saznaje Blic.

Nedaleko od administrativne linije: Grupa Albanaca pucala na Vojsku Srbije
FOTO: INFO LEADER MEDIA/ANADOLIJA

Danas oko 15:00 časova u rejonu baze Vojske Srbije “Debela glava”, maskirana grupa Albanaca napala je pripadnike Vojske Srbije.

Naoružana grupa Albanaca u podnožju brda Šop ispalila je 15 hitaca u pravcu pripadnika Vojske Srbije i tom prilikom je pogođen pas koji se nalazio u neposrednoj blizini patrole, prenosi Blic.

Pročitajte još

Naoružana grupa sa šest džipova pobjegla je pravcu Autonomne pokrajine Kosovo i Metohija. Niko od pripadnika VS u ovom napadu nije povrijeđen.