Među njima se posebno izdvojila član Predsjedništva SDS Aleksandra Pandurević, koja je, u prepoznatljivo ironičnom tonu, predložila da se po istom principu uvedu i obavezne mobe na semberskim poljoprivrednim gazdinstvima.
To bi, kako je rekla, mogla predložiti gradonačelniku Bijeljine Ljubiši Petroviću.
– Inspirisana civilnim rokom u Banjaluci, a s obzirom na poskupljenja goriva i sjemena, i da jesenas ne bi bili gladni, razmišljam da Ljubiši Petroviću predložim da uvede obavezne mobe na semberskim poljoprivrednim gazdinstvima. Mogli bi nam pomoći i ovi što služe civilni rok – rekla je Pandurevićeva.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.