Poručila je ovo član Predsjedništva SDS Aleksandra Pandurević.
-Samo, molim te, nemoj da se i ovaj referendum kiseli u fiokama kao onaj nikada održani o Sudu i Tužilaštvu ili da postane neobavezna anketa kao onaj o 9. januaru – kategorična je Pandurevićeva.
Ona je prokomentarisala i to što termin održavanja sjednice Narodne skupštine i dalje nije poznat.
– Sjednica Narodne skupštine će biti u četvrtak, pa onda petak, pa onda nekada. Raspisaćemo referendum da Dodik ne treba prihvatiti presudu koju je već prihvatio – kategorična je Pandurevićeva.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.