Član Predsjedništva SDS Aleksandra Pandurević tvrdi da je Blanuša pobijedio u nekoliko gradova, među kojima je i Banjaluka.
Kako Srpskainfo nezvanično saznaje, kandidat SDS Branko Blanuša, vodi u MZ Vrbanja.
Trebinje je, prema riječima Pandurevićeve, neizvjesno.
-Branko Blanuša je pobijedio u Bijeljini, Modriči, Tesliću, Šamcu, Istočnoj Ilidži, Palama, Ugljeviku, Loparama, Prnjavoru, Banjaluci, Ljubinju, Gacku… Trebinje, i dalje, neizvjesno – rekla je ona.
SNSD je proglasio pobjedu u Doboju, Brodu i Istočnom Mostaru.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.