Oni koji su prisustvovali bili su izuzetno srećni i ponosni na sve što je Republika Srpska pokazala tokom defilea.
Na samom početku, prije nego što je policijski orkestar zasvirao „Paradni marš“ Stanislava Biničkog neko je uzviknuo „Živio Milorad Dodik“, a ostali su u glas odgovorili „Živio“. Mnogi su nosili zastave Republike Srpske, a bilo je i onih koji su za ovu priliku ponijeli zastave sa likom Milorada Dodika.
Nakon što prepirki oko toga da li je centar grada od snijega, povodom Dana Republike, čistila Banjaluka ili Laktaši i Čelinac, danas je bilo očigledno da je ovaj posao vrlo površno urađen. Iako je ulica kojom su se kretali ešaloni bila čista, iza ograda gledaoci su stajali u snijegu. Neki od njih iskoristili su nagomilani snijeg kako bi se popeli i imali bolji pogled, dok su najmlađi iskoristili priliku da se poigraju.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.