Ovo je poručio generalni sekretar Demosa, Boran Bosančić.
– Uvjereni smo da se radi o osobi koja predstavlja pravi izbor za ovu važnu i odgovornu funkciju. Njegova biografija i bogato profesionalno iskustvo najbolji su dokaz da će svoju dužnost obavljati odgovorno, profesionalno i onako kako građani Republike Srpske to očekuju i zaslužuju – poručio je Bosančić.
Kao stranka, DEMOS podržava Karana, pružajući mu svu potrebnu podršku kako bi zajedno gradili stabilnu, sigurnu i uspješnu budućnost Republike Srpske.
– Pozivam sve članove i simpatizere Demosa da se aktivno uključe u kampanju i daju puni doprinos pobjedi gospodina Karana – rekao je Bosančić.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.