Politika

(FOTO) Božović nakon presude Dodiku "Pravi državnik bi NAŠAO NAČIN da obezbijedi jedinstvo, odgovornost je na njemu, jer to nije uradio"

Stav da Dodik presudu treba dočekati kao običan stanovnik Republike Srpske je bio potpuno ispravan. Žao mi je što on i ljudi oko njega našu poruku nisu razumjeli!

(FOTO) Božović nakon presude Dodiku "Pravi državnik bi NAŠAO NAČIN da obezbijedi jedinstvo, odgovornost je na njemu, jer to nije uradio"
FOTO: SDS

Napisao je ovo Marinko Božović, načelnik Istočne Ilidže i funkcioner SDS.

-Ono što se desilo u međuvremenu je trgovina sa dijelom stranog faktora, predstava za narod i pokazivanje nekakvih mišića, zatezanje pa popuštanje, negiranje pa priznavanje, a veliko pitanje je šta je sve stavljeno na kocku? Ogroman novac za lobiranje je potrošen, izgubljene su unaprijed dogovorene arbitraže, nametnute odluke o plaćanju, sklopljeni sumnjivi ugovori… – napisao je on na društvenoj mreži X.

Poručio je kako ovo nije momenat da neko likuje na ovoj situaciji, niti da se to smije raditi.

-Dodatno razočaranje će uslijediti kada najodaniji pratioci ovakve sulude politike počnu okretati leđa i izmicati se u drugom smjeru. Pravi državnik bi našao način da obezbijedi jedinstvo, a odgovornost je isključivo na njemu, jer to nije uradio. Svi smo u velikom problemu – napisao je on.