Njegova majka Biljana Obradović dobila je informacije da je Bojan posljednji put viđen u noći između četvrtka i petka na nekoliko lokacija u Beogradu.
– Posljednja informacija koju sam dobila jeste da je Bojan u Beogradu. Viđen je kod Kliničkog centra i na Zelenom Vencu – rekla je Biljana i dodala da je Bojan primjećen na tim lokacijama prekjuče.
Zabrinuta majka je te informacije provjerila i na odjeljenju Urgentnog centra.
– U Urgentnom sam dobila podatak da je 21. maja u dva sata poslije ponoći bio na pregledu, ali nije bio zadržan. Nisam uspela da saznam zbog čega je na pregled došao – navela je Biljana za Kurir.
U trenutku nestanka, podsjetimo, na sebi je imao žutu majicu i farmerice. Mladić kod sebe nema ni telefon ni dokumenta, ali ni lijekove za bipolarni poremećaj.
Ukoliko uočite Bojana ili imate neku informaciju o njemu kontaktirajte policiju ili njegovu majku na broj telefona 060-473-85-33, piše Telegraf.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu