
(VIDEO, FOTO) "GRADIMO REGION" U TREBINJU: Fokus na energetsku stabilnost, investicije i regionalno otvaranje
Grad Trebinje bio je domaćin dvodnevne konferencije „Gradimo region“, održane 18. i 19. juna, koja je na jednom mjestu okupila ključne političke i privredne lidere iz Republike Srpske i Srbije.


















