
(VIDEO, FOTO) „U angio-sali već spaseno 150 života“ Trebinje postaje regionalni zdravstveni centar, NOVA BOLNICA ISPUNILA OČEKIVANJA
Nova trebinjska Bolnica „Sveti arhiđakon Stefan – 9. januar“ za samo nekoliko mjeseci rada postala je regionalni centar u koji, osim pacijenata iz Hercegovine, dolaze i građani Hrvatske, Crne Gore, Federacije BiH.















