
DODIK PORUČIO "Neće biti nestašice ulja, šećera, brašna i soli"
Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik poručio je danas iz Brčkog, nakon posjete kompaniji “Bimal” i obilaska pogona za proizvodnju jestivog ulja i šećera, da neće biti problema u BiH u snabdijevanju šećerom i uljem, kao ni brašnom i solju.


















