
REGISTROVANO 60 ODSTO MANJE NOĆENJA Zbog pandemije izostali strani turisti u Trebinju
U Trebinju je ove godine zbog pandemije virusa korona registrovano 60 odsto manje noćenja nego lani, ali je ipak dio sezone spašen uz pomoć Vlade Republike Srpske i kroz razne kampanje, rekao je Srni direktor Turističke organizacije Trebinje Marko Radić.


















