
USKORO VIŠE MJESTA ZA PARKIRANJE Gradska uprava aktivira podzemne garaže
Grad Banjaluka privodi kraju Studiju opravdanosti i uslova preuzimanja na upravljanje garažnog prostora u naselju Aleja – Centar, dokumenta koji bi trebao biti prvi korak kako bi se konačno pustio u funkciju podzemni parking koji već godinama zjapi prazan.
















