
JURIO MRTAV PIJAN Radar uhvatio bahatog Banjalučanina, za kazne duguje više od 14.000 KM
Policija je na magistralnom putu u Glamočanima kod Laktaša zaustavila “opel astru” kojom je upravljao N.P. iz Banjaluke.

Policija je na magistralnom putu u Glamočanima kod Laktaša zaustavila “opel astru” kojom je upravljao N.P. iz Banjaluke.

Policija u Tesliću tokom saobraćajne kontrole zaustavila je automobil “Opel astra” kojim je upravljao M.B. u vidno pijanom stanju.

Zbog duga od 2.720 KM za neplaćene kazne i vožnje automobila bez vozačke dozvole policija je u Donjem Žabaru od D.T. oduzela "pasat".

Bez 100.000 kuna ostaće 25-godišnji zagorski vozač koji je "uhvaćen" da je čak 14 puta u 15 dana prekoračio dopuštenu brzinu kretanja.

Policija u Bijeljini oduzela je automobil "folksvagen od N.M. iz Rogatice, saopšteno je iz Policijske uprave Bijeljina.

Policija je u Modriči oduzela automobil "Pežo 406" od Z.V. zbog duga od preko 14.000 maraka na ime neplaćenih kazni.

Policija u Brodu je tokom redovne saobraćajne kontrole zaustavila i kontrolisala "mercedes" kojim je upravljao S.S.

Od nesavjesnog vozača N.O. iz Gradačca policija je oduzela kombi zbog neplaćenih čak 37.850 maraka kazni.

Zbog vožnje pod uticajem alkohola i droga, policija je uhapsila S.Đ. u Banjaluci.

Zbog duga od 25.185 maraka na ime neplaćenih kazni, policija je od I.K. iz Zvornika oduzela automobil "alfa romeo".

U saobraćajnoj nesreći koja se rano jutros dogodila u mjestu Blagaj, na magistralnom putu Novi Grad- Prijedor oštećen je stub naponske mreže za vozove.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Zeničko-dobojskog kantona uhapsili su muškarca iz Visokog čiji su inicijali J.A. (36) zbog sumnje da je u mjestu Bradve kod ovog grada automobilom udario trinaestogodišnju djevojčicu, koja je zadobila teške tjelesne povrede, a potom pobjegao.

"Presretači" su na putevima pod kontrolom Policijske uprave Banjaluka uhvatili rekordera koji je u mjestu Zabrđe kod Kotor Varoša vozio 175 kilometara na čas.

Krivični zakon u Srbiji treba promijeniti jer jednako tretira svaku saobraćajnu nesreću i propisuje identične kazne, bez obzira na okolnosti pod kojima se desila.

Policija u Gradiški uhapsila je D.I. zbog vožnje u alkoholisanom stanju.

Vozač (32) se sinoć oko 23 sata u Novacima u hrvatskoj opštini Sveta Nedelja zakucao automobilom u vozilo kojim je u pravljala djevojka (22).

Policija u Prnjavoru uhapsila je nesavjesnog vozača S.I. koji je skrivio saobraćajnu nesreću u kojoj je teško povrijeđen pješak, a zatim je pobjegao sa mjesta nesreće.

Zbog aktuelne epidemiološke situacije mnogi Banjalučani su koristili bicikl kao prevozno sredstvo.

Nesavjesni vozač u Tuzli u noći sa subote na nedjelju u vrijeme zabrane kretanja automobilom je kroz centar grada jurio brzinom koja je prelazila 180 kilometara na sat.

Dobojlija M.S. uhapšen je, jer je pijan upravljao automobilom. Nakon alkotestiranja utvrđeno je da je nesavjesni vozač u krvi imao blizu 2,5 promila alkohola.