
U Sarajevo oduzeta 3 automobila: Vozači imaju VIŠE OD 52.000 KM neplaćenih kazni
Policija u Sarajevu privremeno je oduzela od trojice vozača dva automobila marke "pežo", te jednog "fijata", a provjerama je ustanovljeno da su višestruku povratnici u činjenju prekršaja iz oblasti saobraćaja, te da zajedno imaju 52.548 KM neplaćenih kazni, saopšteno je iz kantonalnog MUP.

















