
Đokić zadovoljan trenutnom situacijom “Mnogo investitora je zainteresovano za ulaganje u energetiku Srpske”
Ministar energetike i rudarstva Republike Srpske Petar Đokić izjavio je da postoji mnogo investitora koji žele ulagati u energetiku u Srpskoj, navodeći da je riječ o evropskim, ali i vanevropskim proizvođačima električne energije koji imaju povjerenje u Srpsku.


















