
Godišnjica UŽASNE TRAGEDIJE: U Banjaluci na današnji dan preminula prva beba zbog nestašice kiseonika (VIDEO)
U bolnici u Banjaluci 22. maja 1992. godine umrla je prva beba zbog nestašice kiseonika jer SAD i ostale zapadne zemlje, tokom borbi u građanskom ratu u BiH, nisu dozvolile dopremanje humanitarne pomoći vazdušnim putem zapadnom dijelu Republike Srpske.

















