
"DOBRO SAM, POBIJEDIĆEMO OVAJ VIRUS" Vladika Stefan zbog korone u bolnici
Vikar patrijarha srpskog Irineja i nastojatelj Hrama Svetog Save u Beogradu Stefan smješten je u bolnicu zbog zaraze virusom korona. Klinička slika je dosta ozbiljna, ali on poručuje da je “dobro i da će pobijediti virus”.
















