
Višković o izgradnji auto-puta Banjaluka - Prijedor "Stvoreni uslovi za intenzivnije radove na proljeće"
Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković izjavio je danas da su okončanjem procesa eksproprijacije na najvećem dijelu trase auto-puta Banjaluka-Prijedor ispunjeni uslovi da se na proljeće radovi dodatno inteziviraju.

















