
Sve je više najmlađih sa korona virusom "Nakon četiri do šest nedjelja djeca su se vraćala u bolnicu"
Najmlađa populacija čini 10 odsto oboljelih od kovida u Srbiji, a od septembra, sa polaskom u školu očekuje se porast, jer je već sada primjento da je sve više oboljele djece, a među pacijentima u Beogradu su i desetomjesačna i šestomjesečna beba.
















