
Gavrić tvrdi da SNSD ima SULUDE IDEJE „Dobojska vlast đake šalje u mrtvačnicu, a kulturu na psihijatriju“
Kulturu na psihijatriju, a đake u mrtvačnicu – to je najnovije u nizu suludih građevinskih i urbanističkih rješenja SNSD-ove vlasti u Doboju, rekao predsjednik Gradskog odbora Srpske demokratske stranke u Doboju, Stefan Gavrić.


















