
(VIDEO, FOTO) Tek kad su se pobunili, GRAD IH PRIMJETIO "Malo su se prešli, jer mještani Rosulja NE DAJU SVOJE NASELJE, djecu, ulice"
Primili smo k znanju poziv i drago nam je da smo i za predstavnike Grada konačno postavili vidljivi, jer smo do sada za njih bili nebitni i nepostojeći.

















