
"NISAM SE UŽELIO GRADA" Nakon što je preležao koronu, srpski pjevač otišao na selo
Bojan Vasković, frontmen "Lexington benda", i njegova supruga Aleksandra preležali su korona virus, a pjevač je sada opisao kako su izgledali dani dok su bili zaraženi.


















