
“DOBILI SMO SVECA” Služen pomen povodom 40 dana od upokojenja mitropolita Amfilohija
U Sabornom hramu Vaskrsenja Hristovog u Podgorici, danas je služena zaupokojena arhijerejska liturgija sa četrdesetodnevnim pomenom blaženopočivšem mitropolitu crnogorsko-primorskom Amfilohiju.















