
I BOLESTAN MOŽE DA RADI Pentagon: Ostin i dalje u bolnici, prati operacije vojske SAD širom svijeta
Američki ministar odbrane Lojd Ostin i dalje je u bolnici i dobro se osjeća, saopštio je danas Pentagon, dodajući da on prati operacije vojske SAD širom svijeta.


















