
DRAMA U BANJALUČKOJ ŠKOLI Učenici pao radijator na nogu, oglasila se policija
Učenica Osnovne škole "Vuk Stefanović Karadžić" u banjalučkom naselju Ada povrijeđena je kada joj je radijator pao na nogu. Incident se desio u aprilu ove godine, a javnost je o svemu upoznata dva mjeseca kasnije.


















