
"Sve radim za korist samih građana i zdravstvenog sistema" Šeranić iskazao zahvalnost svima koji mu daju podršku
Ministar zdravlja i socijalne zaštite Alen Šeranić izjavio je danas u Mrkonjić Gradu da je bio prijatno iznenađen i počastvovan idejom Udruženja medicinskih sestara, tehničara i babica i Društva doktora medicine Republike Srpske koji su pozvali radnike u zdravstvu da mu petominutnim zaustavljanjem procesa rada pokažu podršku.
















