
Otišlo više od 1.000 radnika: Zaposlenima u rudnicima u FBiH veće plate
Predstavnici sindikata rudnika danas su sa ministrom energije, rudarstva i industrije Federacije BiH Nerminom Džindićem potpisali novi kolektivni ugovor, prema kojem će svim radnicima u rudnicima u ovom entitetu plata biti povećana za 230 KM.

















