
Bolestan dječak (13) nije mogao da se liječi jer NEMA IME: Roditelji su ga ostavili kod babe i djeda i otišli u inostranstvo
U Doljevcu živi dječak koji 13 godina nije imao ime zapisano u državnom registru, zbog čega nije mogao da ostvari adekvatnu zdravstvenu zaštitu, iako je ustanovljeno da ima dijabetes.

















