
Jedan "naduvao" blizu 3 promila: U dva grada, uhapšena 4 pijana vozača
Vozač iz Mrkonjić Grada čiji su inicijali M.T. uhapšen je nakon što je utvrđeno da je vozio sa 1,77 promila alkohola u krvi, saopšteno je iz mrkonjićke Policijske uprave.

Vozač iz Mrkonjić Grada čiji su inicijali M.T. uhapšen je nakon što je utvrđeno da je vozio sa 1,77 promila alkohola u krvi, saopšteno je iz mrkonjićke Policijske uprave.

U Laktašima je policija uhapsila M. S. zbog sumnje da je pijan sa traktorom učestvovao u saobraćajnoj nesreći.

Potpuno pijani vozač (44) sa nevjerovatnih 4.42 promila alkohola u krvi upravljao je automobilom juče na putu Rasinja-Kuzminec.

Stotinjak vozača odlučilo je "popuniti" državni budžet pijanom vožnjom tokom vikenda u Slavoniji i Baranji.

Na putevima u nadležnosti Policijske uprave Doboj iz saobraćaja su isključena 64 vozača, a sedam je uhapšeno nakon što je utvrđeno da su vozili sa više od 1,5 promila alkohola u krvi.

U Prnjavoru je policicija uhapsila F. F. koji je mrtav pijan upravljajući radnom mašinom izazvao saobraćajnu nesreću.

Dječaci Pavle U. (12) i Mladen D. (12) vozili su se skuterom lokalnim putem u blizini Zaječara, 5. septembra predveče, kada je na njih naletio "golf 2" za čijim volanom je bio Goran M. (38).

Maloljetnik je povrijeđen u saobraćajnoj nesreći u Milićima, kada je na njega naletio automobil "pasat" kojim je upravljao pijani vozač.

Policijska uprava Bijeljina najavila je da će danas i u naredna dva dana pojačati kontrolu saobraćaja usmjerenu na poštivanja odnosa vozač-pješak.

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka uhapsili su dva vozača koji su pijani izazvali saobraćajne nesreće.

Natalija Stevanović (19) bila je beba koja je rođena carskim rezom u prvom danu 22. gestacijske nedjelje.

Goranu M. (39) koji je uhapšen jer je pokosio dvojicu dječaka koji su bili na mopedu određen je pritvor.

Mještani Glogovca u šoku su nakon nesreće u kojoj su teško povrijeđena dvojica dječaka P.U i M.D od 11 godina. Kako kažu, oni su cijelo ljeto vozili te motore, jurili se na njima, trkali...

Dejan J. (51), vozač "fijat punta", se vozeći kontra smjerom zakucao u "hjundai" a zatim se vozilo zapalilo.

Policija je u Tesliću uhapsila dva vozača koji su upravljali vozilima pod uticajem alkohola, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Saobraćajna policija je u kontroli tokom vikenda, iz saobraćaja isključila četvoricu vozača, trojicu koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i jednog koji je učinio prekršaj nasilnička vožnja.

Nesvakidašnja situacija desila se prilikom ulične trke na području Laktaša, kada je vozač pijan zalutao na stazu i odbijao da se zaustavi.

Banjalučanin M. Č. uhapšen je zato što je pijan upravljao automobilom, a zatim i vrijeđao policijske službenike.

Policija je u Laktašima uhapsila A. A. koji je mrtav pijan upravljao motociklom i izazvao saobraćajnu nesreću.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici, prilikom kontrole saobraćaja, otkrili su trojicu vozača koji su pod dejstvom alkohola učinili prekršaj nasilnička vožnja.