
Gradski odbor SNSD o izgradnji mosta u Česmi "Ovo je dokaz da se Banjaluka ne može oslanjati na gradsku administraciju"
Most u banjalučkom naselju Česma, čija izgradnja je počela danas, samo je dokaz da Banjaluka ne može da ide naprijed oslanjajući se na gradsku administraciju koja već dvije godine tuđe zasluge pripisuje sebi i nemilice i uzaludno troši novac građana, saopšteno je iz Gradskog odbora SNSD Banjaluka.

















