
"Kada su krenuli, iskopavali su i svoje mrtve": U subotu obilježavanje 23 godine od egzodusa 120.000 sarajevskih Srba
Odbor za njegovanje tradicije oslobodilačkih ratova Vlade RS obilježiće u subotu, 16. marta, godišnjicu egzodusa sarajevskih Srba, koji su prije 23 godine morali da napuste svoje domove nakon potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma.

















