
Teodora je jedina preživjela pad nadstrešnice u Novom Sadu: Pred njom je dug oporavak i potrebna joj je pomoć
Teodora Martinko jedina je preživjela, ali teško povrijeđena, nakon tragedije na Željezničkoj stanici u Novom Sadu kada se 1. novembra obrušila betonska nadstrešnica i pala na nju i još 16 ljudi koji nažalost nisu preživjeli.


















