
(FOTO) "Banjaluka je mjesto ljubavi i praštanja" Stanivuković na iftaru sa Isakom Ramom
Sa iftara šaljemo poruke suživota, međusobnog poštovanja, ljubavi i praštanja, ali ono što je iznad svega je da je Banjaluka mjesto u kome se svako može osjećati prijatno i srećno, poručio je gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković.


















