
"Brojni radnici bi zbog neradne nedjelje ostali bez posla" Iz Privredne komore Srpske poručuju da je Grad Banjaluka zanemario činjenice
Grad Banjaluka je zanemario brojne činjenice koje ukazuju da bi uvođenje neradne nedjelje nekima od velikih kompanija u sektoru trgovine prouzrokovale značajnu štetu, te da bi brojni radnici ostali bez posla.

















