
ULAGANJE U PRIJEDORSKU BOLNICU Za energetsku efikasnost pet miliona KM
Ministar za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske Srebrenka Golić najavila je danas da će u projekat energetske efikasnosti bolnice "Doktor Mladen Stojanović" Prijedor biti uloženo blizu pet miliona KM.


















