
(FOTO) "Mi smo jedno" Selak na otvaranju manifestacije "DANI SRPSKE U SRBIJI"
Predsjednik Socijalističke partije Srpske Goran Selak prisustvovao je svečanom otvaranju manifestacije "Dani Srpske u Srbiji", koje je održano u Narodnom pozorištu u Beogradu.


















