
"U aprilu karte neće poskupiti, a za dalje se ne zna" Neophodan dogovor između gradonačelnika Banjaluke i prevoznika
Gradonačelnik Draško Stanivuković rekao je da u aprilu neće doći do poskupljenja mjesečnih karata u javnom gradskom prevozu, te da su oni otvoreni za dalje razgovore sa prevoznicima.


















