
"Umjesto škola nicaće nove zgrade" Gligorić tvrdi da je Banjaluka doživjela betonizaciju za vrijeme mandata Stanivukovića
Predsjednik GrO SPS Banjaluka, Saša Gligorić, izjavio je da je Banjaluka doživjela potpunu betonizaciju za vrijeme mandata gradonačelnika Banjaluke, Draška Stanivukovića, obzirom da su u prethodnom periodu vršene pretežno dekorativne promjene već postojećih zelenih površina u gradu.


















