
IZ UDRUŽENJA POSLODAVACA PORUČUJU "Ako struja poskupi više od 20 odsto, nema potpisivanja ugovora o snabdijevanju"
Ako električna energija za privredu u Federaciji BiH (FBiH) poskupi više od 20 odsto, članice Udruženja poslodavaca FBiH neće potpisati ugovore o snabdijevanju koje im dostave elektroprivrede iz FBiH.
















